ציוד לפירסינג שמשנים את חוקי המשחק!

חברה חדשנית חדשה

סטילטו היא חברה חדשנית וחלוצית שנועדה להביא לתעשיית הפירסינג מוצרים חד-פעמיים חדשים. סטילטו היא יוזמה משותפת של חברות מארה"ב, קנדה וסין. כל המוצרים שלנו עברו בדיקות והוערכו על ידי מקצוענים בתעשייה. המשימה שלנו היא להעביר את תעשיית הפירסינג לשוק המוצרים החד-פעמיים, בדומה לתהליך שכבר התרחש בתעשיית הקעקועים. בשנתיים הקרובות, סטילטו תשיק את כל מוצריה, ובכך תאפשר לפירסרים לפעול ללא חדר סטריליזציה.

חלק נכבד ממכוני הקעקועים היו רוצים לחזור לעסוק גם בפירסינג, אך תעשיית הקעקועים עברה לתחום המוצרים החד-פעמיים לפני יותר מ-14 שנים. המוצרים שלנו והמוצרים הרבים שאנו מתכננים לייצר יאפשרו לכם לפעול ללא חדר סטריליזציה. מחקרים מראים שיש חיסכון בזמן וכסף כאשר עוברים למוצרים חד-פעמיים. אם אתם עורכים פירסינג בכנסים, גם אתם תאהבו את המוצרים שלנו.
בסוף השנה, סטילטו תייצר ותספק, לראשונה בתעשייה, תכשיטים לפירסינג סטריליים מראש באיכות גבוהה. אנו נשווק את כל סוגי תכשיטי הבסיס ומגוון דגמי ט׳רדלס בזהב. 90% מהתכשיטים שלנו יהיו מטיטניום Ti6Al4V ELI, התואם לתקן ASTM F-136. חישוקי הfixed bead שלנו יהיו היחידים התואמים לתקן ASTM F-138, כך שתוכלו לכופף אותם בקלות רבה יותר מחישוקי טיטניום רגילות. אנו מבינים שבחלקים רבים בעולם אין גישה לאוטוקלאבים, אך זה אינו אומר שהם צריכים להישאר מחוץ לתחום השימוש בתכשיטים איכותיים.

סטילטו מחזיקה חדר נקי דרגה 7

כדי שחדר נקי יענה על דרישות הדרגה 7, הדרישות הבאות חייבות להתקיים. ISO 7 היא דרגה נפוצה של חדרים נקיים. בחדר נקי חייב להיות פחות מ-352,000 חלקיקים שגודלם מעל 0.5 מיקרון לכל מטר מעוקב, ו-60 החלפות של אוויר מסונן HEPA בשעה. התקן הפדרלי המקביל הוא דרגה 10,000 או 10,000 חלקיקים למטר מעוקב. יישומים נפוצים כוללים חדרי ערבוב תרופות USP800, ייצור אלקטרוניקה וייצור ציוד רפואי.
כדי להשיג זאת, כל אדם הנכנס לחדר הנקי חייב ללבוש כיסויי נעליים, רשתות לשיער, כובעים, כפפות, מסכת פנים וחלוק מעבדה. כל עובד חייב לעבור דרך "מקלחת אוויר" מיוחדת הסולקת כל חלקיק מגופו. מערכת מתוחכמת לסינון אוויר עוקבת ברציפות אחר האוויר בחדר ומנקה אותו כדי לשמור על ריכוז נמוך של חלקיקים באוויר.